Fotowoltaika dla firm - Lublin

Fotowoltaika dla firm to ogromne wsparcie dla przedsiębiorców, którzy muszą zmierzyć się z tym, że ceny energii rosną i będą rosły zapewne przez kolejne dziesięciolecia. Rosnące ceny energii oznaczają zaś rosnące koszty zasilania urządzeń, które są niezbędne do prowadzenia działalności. Montaż instalacji fotowoltaicznej może zaś znacząco wpłynąć na redukcję tych kosztów.

Oczywiście to, ile Twoja firma zaoszczędzi dzięki posiadaniu własnego źródła zielonej energii zależy od wielkości instalacji. Podstawowym warunkiem optymalizacji kosztów jest odpowiedni dobór instalacji do zapotrzebowania energetycznego. Dobrze dobrana instalacja może oznaczać nawet 60% taniej za 1 MWh. Jednak inwestycja w fotowoltaikę to inwestycja nie tylko w większą niezależność energetyczną przedsiębiorstwa, ale i w jego wizerunek.

Inwestycja w wizerunek firmy dzięki elektrowni słonecznej

Prąd pozyskany dzięki własnej elektrowni słonecznej jest energią czystą, podczas jego produkcji nie dochodzi do emisji dwutlenku węgla. Ze względu na to, jak ważna jest to kwestia w dzisiejszym świecie, świadome firmy, które dbają o swój dobry wizerunek, inwestują w odnawialne źródła energii, takie jak fotowoltaika. Obecnie nie robią tego już tylko znane korporacje, na korzystanie z odnawialnych źródeł energii decyduje się coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw, które wykazują chęć dbania o środowisko i chcą się tym pochwalić.

W Foreco chętnie pomożemy firmom z Lubelszczyzny nie tylko w zaprojektowaniu instalacji fotowoltaicznej jak najlepiej dopasowanej do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, ale i w znalezieniu najkorzystniejszej formy dofinansowania takiej inwestycji. Firmy także mogą liczyć na dotacje rządowe i samorządowe oraz kredyty czy leasing na panele fotowoltaiczne. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.